Zabawa z Bractwem
28.02.2016
W piątkowy wieczór (26.02.2016r.) młodzież z parafii św. Marii Magdaleny oraz parafii św. Jana Klimaka w Warszawie, wzięła udział w trzeciej już Zabawie z Bractwem. Spotkanie obyło się w świetlicy parafialnej na Pradze...



