Dzieci na Liturgii w Kaplicy pod wezwaniem Św. Trójcy
22.09.2014
21 września, w dniu Święta Narodzenia Przenajświętszej Matki Bożej (Рождество Пресвятой Богородицы), które należy do 12 głównych świąt prawosławnych i jest pierwszym świętem w cerkiewnym roku liturgicznym, o godzinie 9:00 w Kaplicy pod wezwaniem Św. Trójcy przy ul. Podwale 5 Świętą Liturgię celebrował ks. prot. dr Andrzej Baczyński...



