Konferencja Duchowieństwa diecezji warszawsko-bielskiej w Krzywcu
28.05.2013
Dnia 28 maja 2013 roku miała miejsce Konferencja Duchowieństwa Diecezji Warszawsko-Bielskiej. Tak jak ostatnimi laty i w tym roku rozpoczęła się św.Liturgią w cerkwi pod wezwaniem św. ap. Jakuba w Łosince. Świętej Liturgii przewodniczył Jego Ekscelencja biskup Jerzy.



