II Niedziela Wielkiego Postu św. Grzegorza Palamasa.
08.03.2015
Ósmego marca zgromadziliśmy się w naszej wolskiej świątyni, jak to zwykle w niedzielę bywa, na dwóch Liturgiach: część na tej wcześniejszej w dolnej cerkwi sprawowanej przez ks. prot. Adama Misijuka, a reszta na tej w górnej cerkwi, celebrowanej przez ks. mitrata Mikołaja Lenczewskiego – proboszcza, ks. prot. Marian Bendzę, ks. prot. Jarosława Kadylaka, ks. prot. Piotra Kosińskiego, ks. prot. Piotra Rajeckiego, oraz księży protodiakonów Jerzego Dmitruka i Marka Zyc-Zyckowskiego...



