Z wizytą w Beskidzie Niskim
19.11.2013
W daleką podróż wybrało się z naszej Parafii 12 osób - pojechaliśmy na dwa samochody - siedem osób w piątek i pięć w sobotę rano. Wyjechaliśmy w piątek wczesnym popołudniem po zebraniu całej załogi z Pruszkowa obierając kierunek na Radom, dalej Kielce, Tarnów by około 21 dotrzeć do Gładyszowa gdzie z pyszną kolacją czekał na nas Ihomosć Arkadiusz z Imością Kasią.



