Święta Liturgia w XV niedzielę po Pięćdziesiątnicy.
06.10.2013
Dnia 6 października b.r., w XV Niedzielę po Pięćdziesiątnicy, w naszej górnej Cerkwi o godzinie 10.00 odbyła się Święta Liturgia, której przewodniczył ks. mitrat Rościsław Kozłowski, w asyście: ks. mitrata Michała Dudicza, ks. prot. Jarosława Kadylaka, ks. prot. Piotra Kosińskiego, ks. prot. Piotra Rajeckiego, ks. protodiakona Jerzego Dmitruka i ks. protodiakona Marka Zyc-Zyckowskiego.



